Keller Williams

Keller Williams

Čím se zabýváme?

Keller Williams je největší realitní franšízou na světě s téměř 1000 pobočkami a 200 tisíci makléři ve 41 zemích. V Česku se poprvé představila a zahájila tak svou činnost v červnu 2018. Od té doby Keller Williams Czech Republic pracuje na otevírání nových poboček – Market Center.

  • Do světa nemovitostí přinášíme silnou a osobitou kulturu, kterou – stejně jako celou společnost – vytvořili a vybudovali makléři pro makléře.
  • Realitní makléři pod křídly Keller Williams těží z propracovaného provizního systému.
  • Jedním z našich základních principů je velmi zajímavé odměňování, kdy část provize, kterou odvádí makléř Market Centru, je zastropovaná. V momentně, kdy tohoto stropu dosáhne, odvádí z provize již jen minimální poplatek.
  • Společnost Keller Williams si váží práce makléřů, snaží se o ně pečovat jako o rovnocenné partnery, a proto jim také pravidelně přerozděluje zpět část franšízových poplatků jako poděkování za to, že přispěli k rozvoji a růstu společnosti.
  • Klademe důraz ale také na vzdělávání. Jsme globálně uznávaní jako přední firemní tréninková a školící společnost. Není proto divu, že naši realitní makléři jsou nejúspěšnější na všech trzích, na které vstoupí. A nejde jen o četné webináře, praktické ukázky, videa o rozvoji dovedností nebo technologická školení. Jednotlivá Market Centra pořádají navíc pravidelně vzdělávací kurzy, které jsou přístupné i široké veřejnosti.
  • Keller Williams sleduje nové technologické směry a snaží se je úspěšně implementovat do svých interních systémů. Aktuálně vyvíjíme aplikaci, která propojí celý svět – každý bude moci ihned komunikovat s kterýmkoli makléřem i na opačné straně světa (a tím pádem i sdílet provizi a know-how), vytvářet marketingové nástroje a podnikatelské plány nebo e-mailové kampaně.
  • Fenomenální růst společnosti Keller Williams po celém světě je založen na unikátním obchodním modelu na principu win-win. Ten umožňuje, aby byl vždy spokojený držitel franšízy, realitní makléř i klient. Právě to z Keller Williams dělá podle mnohých průzkumů “Nejlepší a nejšťastnější místo pro práci“.
facebook-icon