RONDA INVEST

Čím se zabýváme?

RONDA INVEST a.s. je česká společnost, ve které se zaměřujeme na poskytování zajištěných úvěrů zejména podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska.

Fyzickým i právnickým osobám dále nabízíme možnost investovat do těchto úvěrů zajištěných nemovitostmi formou participací se zajímavým výnosem.

RONDA INVEST a.s. je dceřinnou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Poskytujeme úvěry podnikatelských subjektům na území České republiky a Slovenska. Nabízíme financování výstavby či nákupu developerských projektů dle skutečných potřeb developera. Dále podnikatelům nabízíme investiční úvěry, překlenovací úvěry, pohledávkové úvěry i americkou hypotéku, která je vhodná pro rozvoj nových podnikatelských projektů.

Fyzickým i právnickým osobám dále nabízíme možnost investovat do úvěrů, které jsme my zafinancovali. Úvěry jsou zajištěny nemovitostmi a nabízí tak vysoký výnos s nízkým rizikem. Investovat můžete již od 10 000 Kč s výnosem až 5,2 % p.a.

Pokud jste zprostředkovatel, budeme rádi, když se připojíte k naší zprostředkovatelské síti, pro kterou pravidelně pořádáme školení a workshopy, abyste se sblížili s našimi produkty a s fungováním procesů v Rondě. Zprostředkovatelům nabízíme možnost spolupráce v oblasti zprostředkování úvěrů, jakož i investic do úvěrů (participaci) na bázi smlouvy o nevýhradním obchodním zastoupení. Výhodou jsou zajímavé provize, možnost nabízet zajímavé a nové produkty a naše plná podpora.

Naším cílem je nabízet Vám alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbáme při tom na osobní přístup a chceme s Vámi budovat dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, který je v dnešním digitálním světě už skoro výjimkou.